Nabízíme komplexní služby v oblasti účetnictví. Postaráme se vám o vaše účetnictví, vedení daňové evidence zpracování mezd. Poskytneme vám odborné poradenství v těchto oblastech. Naší prioritou je osobní a profesionální přístup a především vaše spokojenost. Hledáte pro svou firmu účetní – Brno, nejlépe střed města? Obraťte se na nás, sídlíme blízko centra Brna a nabízíme Vám správně a bezchybně vedené účetnictví v souladu s platnou účetní a daňovou legislativou.

Vedení účetnictví – účetní Brno

Poskytneme Vám plný servis v oblasti účetnictví, stejně jako v dalších oblastech hospodaření vaší společnosti. Jsme také schopni zajistit a nabídnout služby při zajišťování finančního řízení, likvidací obchodních společností apod. Využijte naší komplexní nabídky a svěřte své starosti s účetnictvím do rukou zkušené účetní (Brno i další regiony).

Zpracování mezd

Máte-li zájem například pouze o vedení mzdové agendy, neváhejte se na nás obrátit. Postaráme se o zpracování mezd vaší firmy a související agendu. Poskytneme vám poradenství v oblasti výplaty mezd.

Vedení daňové evidence

Využijte služeb profesionálů a zbavte se starostí spojených s platbou daní! Nabízíme vám přehledné a bezchybné vedení daňové evidence, včetně poradenství v oblasti aktuální daňové legislativy.